Telefon

+48 796 634 443

Email

sz.budnik@o2.pl

Godziny otwarcia

pon. - pt.: 8:00 - 18:30

Hej! Dzisiaj prezentujemy przed wami puder sypki utrwalający marki Eveline. Eveline ma bardzo dobrą opinię wśród wielu z was. Z tego powodu produkty tej marki rozchodzą się w zastraszającym tempie z sklepowych półek. Tak jest też w tym przypadku. Podstawową zaletą Soft Focus jest to że bardzo łatwo się nakłada na skórę i w łatwy sposób utrwala. Dzisiaj dowiecie się wszystkiego na temat tego produktu.

Zobacz również:

FIZJOTERAPIA POZNAŃ

MASAŻ POZNAŃ

Jaki efekt uzyskasz kupując ten puder?

Jego głównym zastosowaniem jest wyrównanie niedoskonałość. Wyrównuje on drobne linie oraz niedoskonałości. Pozwala na uzyskanie efektu równomiernie rozchodzącego się światła. Dzięki niemu będziecie mieli możliwość utrzymania swojego makijażu w dobrym stanie bez konieczności jego poprawiania.

Największą zaletą Eveline Full HD jest to że nie blokuje on porów oraz nie powoduje efektu błyszczącej skóry. Dzięki niemu macie możliwość okrycia waszej twarzy jedwabną warstwą ochronną. Dodatkowo wszystko to odbywa się bez efektu bielenia skóry. Czyli otrzymujecie zalety pudru o większej wilgotności bez blokowania dostępu powietrza dla skóry.

Puder -aplikacja

Ze względu na swoją bardzo rozdrobnioną konsystencję oraz niską wilgotność puder równomiernie rozkłada się na całej twarzy. Jeśli zależy ci na jego równomiernym rozłożeniu nie tylko na policzkach ale i w okolicach uszu i szyi tak aby uzyskać efekt równomiernego wygładzenia – zrobisz to bez problemów.

Puder jest przystosowany do wszystkich rodzajów skóry. Dzięki temu nie musisz się bać że w zależności od tego czy posiadasz skórę suchą albo tłustą uzyskasz inny efekt od zamierzonego. Produkt był testowany nie tylko w połączeniu z innymi produktami marki Eveline, ale także z innymi popularnymi kosmetykami do twarzy. Działa za każdym razem.

Co mogę kupić w zestawie?

Jeśli już decydujesz się na produkt Eveline Full HD Puder sypki Soft Focus Effect Translucent możesz spokojnie uzupełnić swoje zakupy o inne produkty.

ORLY Color Care Smudge Fixer Preparat niwelujący zadrapania 11 ml – dzięki temu produktowi pozbędziesz się problematycznych zadrapań i mikro ran, które utrudniają ci uzyskać efekt wygładzonej skóry.

ECOCERA Puder ryżowy sypki – Fixer 15g – jest to produkt podobnej klasy i w tym samym przedziale cenowym. W najbliższym czasie postaramy się opisać go na naszej stronie. 

Przeczytaj również: Psychologia w fizjoterapii

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *