Telefon

+48 796 634 443

Email

sz.budnik@o2.pl

Godziny otwarcia

pon. - pt.: 8:00 - 18:30

Hej kochane!

Jeśli czytacie ten artykuł to znaczy że jesteście już po pierwszych dwóch etapach kuracji brązującej Soraya. Pierwszy z nich polegał na przygotowaniu skóry poprzez jej złuszczenie oraz wyrównanie przed nałożeniem warstwy opalającej. Drugi z nich odpowiadał za brązowienie waszej skóry oraz wyrównanie jej koloru w zależności od części ciała.

Przeczytaj również: Soraya Tahiti Bronze 1 Step Starter samoopalacza 200ml

3 Etap kuracji Soraya

Dzisiaj zajmiemy się 3 etapem kuracji soraya. Polega on na utrzymaniu opalenizny lub jej ewentualnym rozjaśnieniu. W tym celu Soraya przygotowała dla nas dwa środki, które nam w tym pomogą. W zależności, który z tych efektów jest przez was oczekiwany zastosujecie jeden z nich.

Utrwalenie

Po pierwsze  celu utrzymania odpowiedniego koloru skóry nie musicie koniecznie się stosować preparatu z kroku drugiego. Nie polecam wam czekać aż opalenizna zacznie znikać i potem nakładać nową, ale mniejszą warstwę kremu. Efekt może być taki, że krem nałożony nierównomiernie pozostawi nierówną opaleniznę na waszym ciele. Ostatecznie też możecie znacznie pobrązowić wasze ciało co utrudni wam letni czas.

Tutaj z pomocą przychodzi do nas utrwalacz. Tak jak w przypadku środka z kroku pierwszego zawiera on w sobie olejki nawilżające tak, aby skóra była przez cały czas nawilżona. Utrwalacz pobudza w naturalny sposób procesy jakie zaszły w kroku drugim. Efekt tego działania jest samoregulacja brązowienia przez twój organizm. Dzięki temu będziesz miała możliwość nałożyć go spokojnie na swoje ciało, dekolt i twarz bez obawy, że uzyskasz nierówne efekty.

Soraya – Chcę rozjaśnić skórę!

W przypadku jeśli dojdziesz do wniosku, że chcesz rozjaśnić swoja skórę z pomocą przjdzie ci krok Soraya Krok trzeci rozjaśnianie. Body glow pozwala ci zapobiec wysuszaniu skóry oraz przyspiesza proces utraty pigmentu uzyskanego w korku 2. Całość poprawione jest przez zawartość monoi, która powoduje, że pachniesz cały dzień. Pamiętaj, że jeśli decydujesz się na intensywne rozjaśnianie nie liczy się ilość nałożonego środka ale długotrwałość jego działania. W tym celu polecamy nałożenie go przed zaśnięciem oraz poranny prysznic. Dzięki temu masz pewność że przez noc będzie się wchłaniał bez zakłóceń spowodowanych przez promienie słoneczne lub pyły znajdujące się w miejskim powietrzu.

Zobacz również:

FIZJOTERAPIA POZNAŃ

MASAŻ POZNAŃ

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *