Telefon

+48 796 634 443

Email

sz.budnik@o2.pl

Godziny otwarcia

pon. - pt.: 8:00 - 18:30

Ten krem to nic innego jak mniejsze opakowanie eliksiru. Krem jest bardzo podobny w działaniu do Divine eliksir o którym pisaliśmy już wcześniej.

Czy warto?

W naszej opinii nie jest on wart swojej ceny. Jeśli masz już zamiar wydać pieniądze na ten krem zastanów się dwukrotnie. W naszej opinii uzyskasz taki sam efekt. Czy warto mieć go w zapasie. Tak ale tylko w sytuacji kiedy już masz poprzedni eliksir lub potrzebujesz zabrać ze sobą coś małego do torebki.

Zalety kremu

Jedną z zalet kremu jest to że działa nieprzerwanie przez 72 godziny. Świetnie się z tego powodu nadaje na podróże kiedy nie masz czasu aby w pełni dbać o swoją skórę i chcesz zajmować się wypoczynkiem. Jeśli dużo podróżujesz polecamy ci kupić ten krem zamiast eliksiru, o którym pisaliśmy wcześniej. Nie stracisz wtedy swoich pieniędzy na nieefektywne działanie po aplikacji.

Ochrona przed słońcem

Wakacje to okres kiedy twoja skóra jest szczególnie narażona na słońce i zanieczyszczenia. Ze względu na podróż nie masz też możliwości w pełni zadbać o siebie codziennie rano i wieczorem. Tutaj pojawia się przewaga kremu nad eliksirem. Dzięki niemu uda ci się uzyskać ukojenie skóry bez długotrwałych zabiegów wymagających wchłaniania.

Zobacz również:

FIZJOTERAPIA POZNAŃ

MASAŻ POZNAŃ

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *