Telefon

+48 796 634 443

Email

sz.budnik@o2.pl

Godziny otwarcia

pon. - pt.: 8:00 - 18:30

Cześć! Dzisiaj porozmawiamy o produkcie podobnym do tego, który ostatnio opisaliśmy Puder Eveline. Jest to Puder ryżowy sypki marki Ecocera. Jego specyfiką jest to, że całość składu jest oparta o komponenty ryżowe. Tradycja produkcji kosmetyków z ryżu wywodzi się z Azji i pozwala na uzyskanie jedwabistej i gładkiej cery oraz utrzymanie makijażu przez długi czas. Zaczynamy!

Przeczytaj również: Psychologia w fizjoterapii

Sebum

Produkty bazujące w swoim składzie na pochodnych substancji ryżowych wykazują doskonałe właściwości w zakresie zapobiegania wydzielania sebum oraz jego wchłaniania. Z tego powodu Puder Ecocera nadaje się zwłaszcza dla skóry tłustej. Jeśli masz problemy z utrzymaniem czystej skóry pozbawionej sebum jest to coś przeznaczone właśnie dla ciebie. Specyfik jest wykorzystywany zarówno przez profesjonalnych makijażystów oraz przez wszystkie z nas!

Puder ryżowy – Jesteśmy wrażliwe

Fixer jest produktem hipoalergicznym i nie zawiera parabenów. Oznacza to, że możesz być spokojna w zakresie tego czy nie pojawi się u ciebie wysypka lub reakcja alergiczna. Dodatkowo producent nie używa talku w celu uzyskania konsystencji pudru. Talk u wielu z nas powoduje zaczerwienienia i nieprzyjemne swędzenie. Jeśli często masz reakcję alergiczną ten produkt może się okazać dla ciebie bardzo dobrym wyborem.

Działanie

Ze względu na swoją przezroczystość masz pewność, że dokładnie stopi się z kolorem twojej skóry oraz nie zniszczy twojego makeup’u, który wcześniej starannie nałożyłaś. Możesz być pewna, że nie powstaną na twarzy rozmazania lub przebarwienia. W swoim działaniu puder jest lekki, transparentny i delikatny. Produkt nie zatyka porów dzięki czemu po całym dniu twoja skóra nie będzie zmęczona. Jest to ważne ponieważ Fixer Ecocera działa ponad 16 godzin. Doskonale nadaje się jeśli cały czas jesteś w ruchu.

Puder ryżowy – Dostępność

Produkt jest powszechnie dostępny i realizacja zamówienia jest zazwyczaj natychmiastowo. Zamówienie otrzymacie w małej paczce razem ze specyfikiem w szklanym opakowaniu z białym wieczkiem. Dla waszej informacji! Produkt nie był testowany na zwierzętach.

FIZJOTERAPIA POZNAŃ

MASAŻ POZNAŃ

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *