Telefon

+48 796 634 443

Email

sz.budnik@o2.pl

Godziny otwarcia

pon. - pt.: 8:00 - 18:30

Firma Samarité Polska rozpoczęła sprzedaż swoich kosmetyków anti age. Od dłuższego czasu interesowaliśmy się nimi. Ich skuteczność jest wynikiem unikalnej receptury oraz wieloletnich badań prowadzonych przez specjalistów z zakresu medycyny i chemii. Mieliśmy okazję osobiście porozmawiać z pracownikami firmy Samarité w celu uzyskania informacji na temat ich produktów. Wiele wskazuje na to, że Samarité okaże się być absolutnym sprzedażowym hitem. W dzisiejszym artykule wstępnie opowiemy wam o ich produktach.

Przeczytaj również: Psychologia w fizjoterapii

Samarité Polska – naturalna receptura

Samarité Polska postawiła na naturalną recepturę swoich produktów. Jednym z najbardziej interesujących elementów ich receptury jest mieszanka aptecznych ziół dzięki, którym twoja skóra nabierze blasku. Specyfiką ich produktów, jak to ma miejsce w przypadku Samarité Balm jest brak wody w mieszance –  jest to absolutna nowość na polskim rynku.

Elixir ma swoim składzie 26 ekstraktów roślinnych, 96% naturalnych składników, jego podstawą są zioła, woda różana jest zbogacony o azeloglicynę, aquaxyl i nicynamid, ma za zadanie napinać, liftingować, oszczyszczczać pory i niedoskonałości, niwelować przebarwienia, nawilżać, likwidować szarość i nadawać natychmiast zdrowy wygląd. Ma formę esencji, więc sprawdza się jako serum pod krem, samodzielny preparat nawilżający oraz tonik- wyrównuje ph skóry.

Krem- ma 33 zioła, 93% naturalnych składników, jego podstawą jest mieszanka ziołowa, jest wzbogacony o ogromną ilość nowoczesnego usieciowanego kwasu hialuronowego Hyacare Filler, aqaxyl, troxerytunę, azeloglicynę i niacynamid. Zagęszcza, odbudowuje, dogłębnie i długotrwale nawilża skórą, widocznie redukuje zmarszczki, pajączki i przebarwienia, wyrównuje koloryt. Przeciwdziała starzeniu się skóry.

Produkty:

Samarité Polska w chwili obecnej oferuje na rynku swoje 3 główne produkty.

  • Samarité Original Balsam do twarzy i ciała Supreme 90 ml
  • Samarité Original Elixir Divine na twarz i pod oczy 150ml
  • Samarité Original Krem odmładzający Divine na twarz i pod oczy 45ml

Zobacz również:

FIZJOTERAPIA POZNAŃ

MASAŻ POZNAŃ

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *