Telefon

+48 796 634 443

Email

sz.budnik@o2.pl

Godziny otwarcia

pon. - pt.: 8:00 - 18:30

Bez wątpienia zmęczenie fizyczne, natłok obowiązków i pracy, przekładają się na nasz wygląd. Nasze ciało odzwierciedla stan emocjonalny, psychiczne samopoczucie. Przewlekły, długotrwały stres, często narzucany przez współczesną presję zawodową, aspiracje ekonomiczne i społeczne w połączeniu ze stresem środowiskowym, związanym z życiem w mieście, powoduje brak życiowej równowagi. Stres, zmartwienia dnia codziennego, odpowiadają za spięcie mięśni i brak jedności ze swoim ciałem. Warto o to zadbać. Jak? Poprzez korzystanie z bogatej oferty masaży! Masaż Poznań poprawia samopoczucie na wiele sposobów i może mieć pozytywny wpływ na całe ciało – kości, mięśnie, serce, skórę, oddychanie, a także zdrowie psychiczne.  Nasz gabinet fizjoterapeutyczny świadczy usługi niesamowitego odprężenia i błogiego relaksu, dzięki specjalistycznym masażom.

Skontaktuj się

Masaż Poznań – uleczymy Twoje ciało

Masaż to zabieg, podczas którego wykorzystujemy różnego rodzaju techniki, których celem jest ożywienie, odprężenie i uzdrowienie Twojego ciała. W różnych formach masaż może pomóc w leczeniu i łagodzeniu wielu dolegliwości.  Jednym z najwspanialszych efektów większości masaży jest to, że poczujesz się znacznie lepiej ze sobą, bardziej zrelaksowany we własnej skórze i wyciszony. Jest stosowany w leczeniu szerokiego zakresu problemów ze zdrowiem emocjonalnym i fizycznym. Istnieje wiele różnych rodzajów masażu. Jednakże to, co je łączy to fakt, że każdy z nich koncentruje się na przywróceniu Twojemu ciału harmonii i naturalnej, pełnej sprawności. Mogą koncentrować się na łagodzeniu bólu mięśni, zwiększaniu poziomu energii, poprawie kondycji fizycznej lub po prostu pomagają się zrelaksować.

Masaż Poznań – dokonaj wyboru

Style stosowane w terapii masażu wahają się od długich, gładkich, stymulujących ruchów do krótkich uderzeń. W praktyce masowania można używać olejków eterycznych i balsamów, aby jeszcze bardziej pobudzić efekt rozluźnienia i odprężenia.

Zanim zdecydujesz, który styl masażu jest dla Ciebie najlepszy, musisz zadać sobie pytanie. Czy po prostu chcesz masażu dla relaksu i kontroli stresu? A może potrzebujesz ulgi w objawach lub pomocy w przypadku określonego stanu zdrowia? Przed zarezerwowaniem masażu poinformuj fizjoterapeutę, czego szukasz i jakiego efektu oczekujesz! Dzięki temu będziesz mógł skorzystać z masażu, dopasowanego do twoich wymagań i indywidulanego przypadku. Niezależnie od tego, który masaż wybierzesz, specjalista zadba o Twoje głębokie odprężenie i pozwoli na chwilę uciec od codziennych problemów i zmartwień.

Jakie korzyści przynosi masaż w Poznaniu?

Regularny masaż wzmacnia cały organizm. Może stymulować lub naprzemiennie uspokajać układ nerwowy, pomagać łagodzić napięcie, sztywność i ból, pozostawiając pacjenta ze zwiększonym poczuciem dobrego samopoczucia. Pamiętaj – lepiej zapobiegać niż leczyć!  Dla większości pacjentów terapia masażem jest ważną częścią określonych planów leczenia, aby pomóc im wrócić do codziennych zajęć.

Do korzyści fizycznych zaliczyć można:

  • poprawę elastyczności i zakresu ruchów,
  • poprawę krążenia,
  • zmniejszenie sztywności mięśni,
  • zwiększenie odporności,
  • redukuje ból,
  • sprzyja szybszej rehabilitacji po kontuzji,
  • poprawa jakości snu.

Masaż ma również wiele korzyści dla zdrowia psychicznego. Nawet ludzie, którzy koncentrują się na korzyściach fizycznych, twierdzą, że po masażu czują się mniej zestresowani. Ponadto masaże mają działanie terapeutyczne, zmniejszają poczucie izolacji, zwiększają świadomość połączenia umysłu z ciałem. Dodatkowo poprawiają nastrój, redukują poziom stresu, zmniejszają niepokój oraz poprawiają nastrój.

Zobacz inne oferowane usługi!