Telefon

+48 796 634 443

Email

sz.budnik@o2.pl

Godziny otwarcia

pon. - pt.: 8:00 - 18:30

Hej! 

Dzisiaj zapoznamy was ze świetnym produktem, który nazywa się Soraya Tahiti Bronze. To nie tylko samoopalacz, ale także cała seria pielęgnacyjna dzięki, której będziecie miały możliwość zadbać o swoją skórę.

Soraya jest znana ze swoich doskonale przemyślanych produktów. Tym razem przygotowali dla nas rytuał brązujący składający się z 3 etapów. Dzisiaj zobaczycie jak bardzo może to wpłynąć na wasza skórę oraz uzyskaną w ten sposób opaleniznę. Pamiętajcie, że nawet kiedy opalacie się w naturalny sposób konieczne jest dla was odpowiednie dobranie podkładu nawilżającego oraz kremy brązującego. Koniecznie pamiętajcie, aby dbać o swoją skórę po całej kuracji.

Przeczytaj również: Balsam Q 200 ml India Cosmetics

Soraya Tahiti Bronze – Etap 1.

1 krok samoopalacza polega na wygładzenia skóry oraz nawilżenia jej dogłębnie. W tym celu Starter zawiera w sobie naturalne olejki Monoi oraz olejki kokosowe. Produkt ten ma na celu przygotowanie skóry pod dalsze etapy opalanie. Ze względu na pył z orzecha zawarty w środku pojawi się u was efekt złuszczający. W przypadku kiedy macie, na skórze blizny lub zranienia efekt ten może być nasilony wokoło danego miejsca. Nie ma się tutaj czym przejmować. To normalne i ma na celu zapewnienie skórze równomiernej jakości tak aby nie pojawiły się odbarwienia.

JEŚLI CHCESZ SIĘ OPALAĆ NATURALNIE

Soraya Tahiti Bronze 1 step może być wykorzystywany samodzielnie. Nie musicie kontynuować pielęgnacji całą serią. Możecie poprzestać na przygotowaniu skóry i cieszyć się opalenizną jaką zdobędziecie w trakcie wakacji.

PAMIĘTAJ

Skóra na szyi i dekolcie jest inna niż na ramionach udach lub plecach. W przypadku szyi i dekoltu polecamy połączenie kroku pierwszego z kremem nawilżającym jaki możesz nałożyć na noc po zastosowaniu preparatu. Bardzo dobrym połączeniem jest wykorzystanie kremu po południu, prysznic wieczorem w chłodnej wodzie, a następnie nałożenie kremu nawilżającego do skóry.

Soraya Tahiti Bronze 1 Step Starter samoopalacza 200ml

Soraya Tahiti Bronze to kuracją mająca na celu przygotowanie dla ciebie pięknej zbrązowionej skóry. Dzięki niej wygładzisz i wyrównasz jej fakturę, równomiernie zbrązowisz ciało i zadbasz o jej pielęgnację.

Zobacz również:

FIZJOTERAPIA POZNAŃ

MASAŻ POZNAŃ

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *