Telefon

+48 796 634 443

Email

sz.budnik@o2.pl

Godziny otwarcia

pon. - pt.: 8:00 - 18:30

Maść z Olejem Konopnym jest typowym produktem firmy India Cosmetics. Koncentrują się oni na produktach w skład, których wchodzą naturalne ekstrakty z Konopii. W tym przypadku krem wzbogacono o dużą ilość witaminy A.  Jest to maść skierowana specjalnie dla osób które szukają produktu o właściwościach regenerujących, np. po intensywnym masażu tkanek głębokich w ramach usług Masaż Poznań.

Przeczytaj również: Psychologia w fizjoterapii

Maść z Olejem Konopnym – efekty stosowania

Jeśli twoja skóra jest w wybranym miejscu sucha, zniszczona i wymaga naprawy Maść z olejem konopnym India Cosmetics jest dla ciebie doskonałym wyborem. Witamina A jest dodatkowym składnikiem który pozwala na wznowienie naturalnych procesów regeneracyjnych skóry.

Pierwszym efektem stosowania maści jest natychmiastowe nawilżenie skóry. Kolejnym poprawa jej kolorytu. Długotrwałe stosowanie zapobiega nadmiernemu wysuszaniu skóry oraz wzmaga procesy ochronne przed zanieczyszczeniami. Czysta i delikatna skóra nadają się doskonale do dalszej pielęgnacji i utrzymania jej w zdrowym stanie. Polecana się go specjalnie dla osób o skórze atopowej, szorstkiej i pękającej. Osoby ze skórą z tendencją do wysuszania mogą korzystać z maści nie tylko jako lekarstwa ale i produktu zapobiegającemu. W przypadku przebarwień skóry lub występowania czerwonych plam witamina A pomaga przywrócić ją do naturalnego stanu.

Producent poleca preparat specjalnie dla osób cierpiących na atopowe zapalenie skóry. Pomaga wykorzystać naturalne procesy regeneracyjne oraz łagodzi przebarwienia mogące się pojawić na całym ciele. Jego oleista konsystencja pozwala na wykorzystanie go jako warstwy ochronnej w słoneczne dni. Produkt był badany dermatologicznie i potwierdzono, że nie występują w jego przypadku jakiekolwiek reakcje alergiczne.

Jak stosować?

Maść z olejem konopnym można stosować miejscowo poprzez delikatne wmasowanie lub też jako okład wchłaniający się przez dłuższą ilość czasu. Jedyna wadą preparatu jest jego mała ilość i brak możliwości zakupu większego opakowania. Występują tylko wersje w pojemnikach 50 ml. W przypadku robienia regularnych okładów konieczne może się okazać kupienie większej ilości opakowań jednorazowo.

Opakowanie to plastikowa tubka z nakrętką. Można ją postawić do na wieczku. Plastikowe opakowanie jakkolwiek wygląda estetycznie może być przeszkodą w dokładnym wykorzystaniu preparatu. Końcówki kremu mogą pozostawać przylepione do ścianki opakowanie przez co nie zostanie ono w całości zużyte.

Największą zaletą produktu jest jego mała cena w stosunku do efektów jakie przynosi.

Zapoznaj się z usługami Fizjoterapia Poznań!

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *